Wykończenia

Dbamy o każdy szczegół

Aranżowanie pomieszczeń wbrew pozorom wymaga sporo wysiłku. Aby zyskało ono spójnego charakteru należy uwzględnić nie tylko jego wielkość, poziom doświetlenia i oczywiście przeznaczenie, ale również dobrać odpowiednie meble. Mogłoby się wydawać, że wystarczy wybrać określony styl i zgodnie z nim urządzić salon, albo gabinet. Tymczasem na efekt końcowy składa się szereg czynników. Chociaż meble z pewnością w pierwszej kolejności przyciągają uwagę, nie mniej istotne są szczegóły, a nawet drobne i niepozorne elementy wykończenia mogą zamknąć wystrój w spójną całość, albo przeciwnie – zaburzyć harmonię i wprowadzić niepotrzebny chaos.

Wybór odpowiedniego mebla ze skóry naturalnej, który będzie zdobił nasz salon albo gabinet to często zaledwie początek. Na całą aranżację wpływać może nie tylko kształt sofy lub fotela, jego wielkość i kolor, ale również dodatki. Chociaż rzadko przyglądamy im się z bliska i raczej nie zwracamy na nie szczególnej uwagi, źle dobrane wykończenie mebla może wprowadzić pewien dysonans. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zastanowić się również nad detalami, które wpiszą się idealnie w wystrój pomieszczenia i będą stanowić element spójnej całości.

Klasyczne Chesterfieldy oraz modele stanowiące różnego rodzaju modyfikacje tego stylu potrafią stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Jeśli decydujemy się na elegancką aranżację, możemy wybrać nie tylko fakturę, czy kolor skóry naturalnej, ale skomponować własny mebel. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymamy nie tylko piękną sofę lub fotel, ale przede wszystkim wybrany mebel będzie pasował zarówno do wnętrza jak też do nas samych.

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów, dajemy im możliwość wyboru nie tylko skóry, ale również detali. Ćwieki zdobiące meble Chesterfield należą do ich cech charakterystycznych, dopełniają całość i są niebanalną ozdobą foteli i sof – do wyboru w kilku wersjach. Nie mniej istotne są nóżki. Rzadko zwracamy na nie uwagę, ale ich kolor potrafi zupełnie odmienić postrzeganie całości. Istnieje również możliwość zamontowania praktycznych kółek w wybranych Chesterfieldach.

 

Wybierz rodzaj wykończenia

Ćwieki

Ćwieki

Końcowy efekt, tak ważny dla każdego Chesterfielda. Jako, że większość modeli posiada ćwieki, są one podkreśleniem tego stylu i zarazem końcowym dodatkiem dodającym mu blasku. Metalowe, ręcznie nabijane od wieków ćwieki dostępne w kilku kolorach.

ĆWIEKI MOSIĘŻNE

pinezki-zlote (6)

ĆWIEKI ANTYCZNE

pinezki-miedziane (4)

ĆWIEKI CHROMOWANE

pinezki-srebrne (3)

Nóżki

Nóżki

Prawie niewidoczne, tuż przy podłodze, a jednak często to one decydują o stylu mebla. Standardowe, czarne kółka są mało widoczne pozwalając koncentrować się na skórze i stylu mebla. Drewniane nóżki nadają ekskluzywności i podkreślają niecodzienny styl sofy lub fotela Chesterfield. W niektórych modelach drewniana rama jest nieodłączną częścią mebla.

NÓŻKI DĘBOWE

nozki-sofy-chesterfield-ciemny-dab

NÓŻKI CISU

nozki-sofy-chesterfield-cis (1)

NÓŻKI MAHONIU

nozki-sofy-chesterfield-ciemny-dab

KÓŁKA STANDARDOWE

kolka-standardowe-1

KÓŁKA CHROMOWANE

kolka-chromowane-1