Sofy chesterfield z funkcją spania

 

Meble Chesterfield od wielu lat zachwycają swoim ponadczasowym designem i charakterystycznymi zdobieniami w postaci głęboko pikowanego oparcia, zawiniętych ramion oraz ćwieków i podwójnego rzędu guzików na froncie. Doskonale sprawdzają się one w klasycznie urządzonych wnętrzach, ale nierzadko stanowią ciekawy akcent w nieco bardziej nowoczesnych aranżacjach. Angielski styl, najwyższa jakość użytych podczas produkcji materiałów oraz ponadczasowy design sprawiają, że meble Chesterfield stanowią od wielu lat obiekt pożądania miłośników klasyki niezależnie od ich wieku.

Zobacz rozkładaną sofę Chesterfield.

sofa-chesterfield-3-osobowa-rozkladana-antyczny-orzeczhowy (2)

Sofy Chesterfield najczęściej znajdują zastosowanie w salonach albo gabinetach, gdzie prezentują się okazale, a jednocześnie podkreślają elegancki charakter tego typu pomieszczeń i dodają im prestiżu. Tapicerka ze skóry naturalnej, drewniane elementy oraz piękne pikowania podkreślają to wrażenie, dzięki czemu sofy Chesterfield stanowią prawdziwą ozdobę. Wiele osób jednak poszukuje nie tylko pięknych, ale również funkcjonalnych mebli, które oprócz walorów estetycznych cechują się także innymi zaletami. Właśnie z myślą o takich osobach powstały rozkładane sofy Chesterfield z funkcją spania, które doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy zajdzie potrzeba przenocowanie większej liczby gości, albo spędzenia nocy w gabinecie. Zastosowano w nich prosty mechanizm, aby rozkładanie mebla nie sprawiało żadnych trudności.

Sofy Chesterfield z funkcją spania to idealne rozwiązanie dla osób, które często muszą zostać do późna w biurze, ale również doskonale sprawdzą się one w każdym domu. Po złożeniu wyglądają jak klasyczna sofa Chesterfield – mechanizm łóżka pozostaje niewidoczny i w żaden sposób nie zmienia estetyki angielskich mebli ze skóry naturalnej. Łatwe użytkowanie i wielofunkcyjność to największe zalety tego rozwiązania.

W naszym salonie dostępne są sofy Chesterfield z funkcją spania w wersji 2 lub 3 osobowej. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie tu model idealnie odpowiadający jego potrzebom, który nie tylko przyda się podczas wizyty gości, ale będzie użytkowany na co dzień.