Fotele

Urządzanie wnętrz wymaga z całą pewnością umiejętności łączenia różnych niekiedy mebli w spójną całość. Zależnie od wybranych modeli można osiągnąć inny efekt, a więc nadać pomieszczeniom klasycznego, nowoczesnego, albo też eklektycznego charakteru. Oczywiście równie istotna jest funkcjonalność mebli, a także wygoda ich użytkowania, oraz atrakcyjny design. Wszystkie te cechy łączą dostępne w naszym salonie włoskie fotele.

Czytaj więcej

Włoskie rękodzieła od lat uchodzą za symbol luksusu i nic w tym dziwnego – w końcu to właśnie spod rąk najlepszych włoskich stolarzy i tapicerów wychodziły najpiękniejsze luksusowe meble. Meble, a zwłaszcza fotele i sofy w stylu, kojarzącym się z brytyjską arystokracją, stały się najbardziej pożądanym wyposażeniem wnętrz. Każdy fotel Chesterfield z naszej oferty charakteryzuje się solidną konstrukcją, która oparta została na wytrzymałej ramie, połączonej z siedziskiem na sprężynach i z poduchami, wypełnionymi pianką oraz puchem. Fotel Chesterfield to gwarancja najwyższego komfortu, wynikającego z jego użytkowania. Ręcznie pikowane oparcie oraz wysokogatunkowa skóra naturalna, która na życzenie Klienta może zostać użyta podczas tapicerowania fotela Chesterfield, gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale też porządne wykonanie. Dodatkowo dajemy naszym Klientom możliwość zmiany wymiarów fotela, aby jeszcze bardziej dopasować go do jego indywidualnych potrzeb.

Fotel Chesterfield – idealny dla każdego wnętrza

Fotel Chesterfield doskonale wpisuje się w angielski styl wnętrzarski, dlatego będzie z pewnością pasował do klasycznych aranżacji oraz tych w stylu postmodernistycznych. Jeśli marzysz o meblach, które kojarzy się z elitarnym klubem gentlemanów, to z pewnością zachwyci Cię fotel oraz reszta mebli z serii Chesterfield. Nazwa serii – Chesterfield, pochodzi od nazwiska angielskiego hrabiego, który w 1900 roku stworzył pierwszy model tych luksusowych mebli.

Wychodzimy z założenia, że w procesie urządzania wnętrz bardzo ważna jest przede wszystkim funkcjonalność mebli, a także wygoda ich użytkowania, czy design. Wszystkie te cechy łączą dostępne w naszym salonie włoskie fotele. Meble serii Chesterfield charakteryzują zdobienia, takie jak pikowanie na oparciu, które zachęca do odpoczynku. O komfort użytkowania fotela czy innych mebli z serii Chesterfield zadba wygodna poduszka na siedzisku. Dzięki tym elementom konstrukcyjnym włoskie fotele są nie tylko piękne, ale również wygodne. Dzięki fotelowi Chesterfield przyjmowanie gości w salonie czy prowadzenie rozmów biznesowych w gabinecie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Brytyjski szyk i elegancja

Miłośnicy mebli Chesterfield, które utrzymane są w eleganckim stylu, mogą wybierać klasyczne fotele w nieco odświeżonej wersji. W naszym salonie można znaleźć zarówno fotele Chesterfield, zdobione charakterystycznymi pikowaniami, które swoim kształtem i elegancją nawiązują do klasycznych modeli, ale i fotele o nieco odnowionej i odważniejszej prezencji. Włoskie fotele Chesterfield doskonale skomponują się ze stylowymi eleganckimi wnętrzami i z pewnością staną się ich ozdobą.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia innych mebli Chesterfield, takich jak sofy, które znajdują się w naszej ofercie. Fotele Chesterfield z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ stanowią idealną propozycję dla wszystkich wielbicieli eleganckich rozwiązań w aranżacji wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników