Meble włoskie

Klasyczne meble tapicerowane w stylu Chesterfield od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród klientów ceniących klasyczne rozwiązania. Charakterystyczne zdobienia w postaci pikowania oraz ćwieków dodają całości elegancji i sprawiają, że tego typu fotele, sofy i szezlongi potrafią całkowicie odmienić wnętrze.

Czytaj więcej

Miłośnicy Chesterfieldów mają do wyboru również meble włoskie, które w niczym nie ustępują tym angielskim. Włosi od wieków słyną z mistrzowskiego garbowania skór oraz produkcji mebli, a swoje umiejętności potrafią umiejętnie wykorzystać podczas wykonywania przepięknych foteli czy wygodnych sof, które zdobią klasyczne wnętrza. Zupełnie nowe odcienie i faktura skóry naturalnej używana podczas produkcji, atrakcyjna kolorystyka i najwyższej jakości materiały sprawiają, że meble włoskie cenione są na całym świecie.

Doświadczeni mistrzowie przekazują swoją wiedzę kolejnym pokoleniom rzemieślników, co gwarantuje najwyższej klasy efekt końcowy i zadowolenie najbardziej nawet wymagających klientów. Mebli włoskich nie wykonuje się masowo – są one dziełem garstki fachowców, dzięki czemu każdy z mebli dopracowany jest w najdrobniejszym szczególe i pieczołowicie wykańczany. Dostępne w naszym salonie modele powstają pod Mediolanem, gdzie wykonują je włoscy mistrzowie meblarstwa Berto Salotti. Zajmują się oni nie tylko wytwarzaniem nowych mebli, ale również odtwarzaniem starych modeli, a ponadto oferują produkty na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient może zamówić sofę lub fotel, który doskonale będzie pasował do wnętrza, albo – zrekonstruować zabytkowy mebel, który stanowi pamiątkę.

Meble włoskie w stylu Chesterfield to doskonała propozycja dla miłośników klasyki i elegancji w urządzaniu wnętrz. Najwyższa jakość, dbałość o detal, piękne zdobienia oraz wiele różnych wzorów i kolorów do wyboru sprawia, że każde pomieszczenie dzięki sofom, fotelom i szezlongom rodem z Włoch nabierze nowego blasku. Zapraszamy do naszego salonu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mebli włoskich.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników