Meble angielskie

Odpowiednio dobrane meble mogą całkowicie odmienić każde wnętrze i nadać mu zupełnie nowego charakteru. Szczególnie istotne jest to w sytuacji, kiedy zaistnieje potrzeba aranżacji pomieszczeń w klasycznym stylu – wtedy nie tylko wygląd, ale również jakość sprzętów ma duże znaczenie. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i staranność wykonania gwarantuje zadowolenie klientów oraz pozwala osiągnąć doskonały efekt, który zachwyci najbardziej wymagające osoby.

Czytaj więcej

Meble angielskie produkowane przez English Chesterfield Company od wielu lat stanowią elegancką ozdobę salonów, gabinetów, a także przestrzeni recepcyjnych. Powstające pod Manchesterem sofy, fotele, meble biurowe, szezlongi oraz pufy i stoliki wyróżniają się klasycznym designem i od dawna zdobywają uznanie wśród wymagających klientów. Wszystkie meble angielskie produkowane są ręcznie – począwszy od budowy ramy drewnianej, aż po pikowanie skóry i nabijanie ćwieków. Niezwykła dbałość o każdy szczegół, wieloletnie doświadczenie i wiedza rzemieślników, oraz najwyższej klasy materiały wykorzystane podczas produkcji sprawiają, że meble angielskie są nie tylko piękne, ale również doskonałe pod względem jakości.Meble angielskie w stylu Chesterfield charakteryzują się eleganckimi pikowaniami i klasycznym designem. Doskonale sprawdzą się w eleganckich wnętrzach, w pełni odpowiadają na oczekiwania miłośników ponadczasowego stylu i zachwycają detalami. Ich wysoka jakość sprawia, że są niezwykle wytrzymałe, a starannie wyselekcjonowane materiały w połączeniu z kunsztem wykonujących je rzemieślników sprawia, że od wielu lat zachwycają klientów i nadają wnętrzom nowego blasku.

Warto odwiedzić nasz salon, aby przekonać się, że meble angielskie to dużo więcej niż zwykłe sprzęty – to klasyka, elegancja i najwyższa dbałość o każdy szczegół. Doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić prawdziwe piękno i zwracają uwagę na jakość wybieranych przez siebie produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.