Włoskie Chesterfieldy w Polsce

 

Meble w stylu Chesterfield od wielu lat cieszą się uznaniem wśród miłośników klasycznych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Chociaż kojarzone są głównie z brytyjskimi rzemieślnikami, zwolennicy tego stylu mogą wybierać również wśród arcydzieł stworzonych przez włoskich mistrzów meblarstwa. Są oni doceniani na całym świecie, a włoska szkoła garbowania skór zyskuje uznanie w wielu krajach. Najpiękniejsze sofy, fotele i szezlongi Berto Salotti teraz dostępne są również w Polsce.Dlaczego warto zdecydować się na proponowane przez Włochów meble? Przede wszystkim ze względu na ich jakość i piękny design. Oferowane w naszym salonie sofy i fotele Berto Salotti powstają w manufakturze, a każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie od początku do końca. Dzięki temu klient, który zdecyduje się na włoskie meble, będzie z pewnością zachwycony niezwykłą dbałością o precyzję wykonania i dopracowanie każdego szczegółu

fotel-kingdom

Dlaczego warto zdecydować się na proponowane przez Włochów meble? Przede wszystkim ze względu na ich jakość i piękny design. Oferowane w naszym salonie sofy i fotele Berto Salotti powstają w manufakturze, a każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie od początku do końca. Dzięki temu klient, który zdecyduje się na włoskie meble, będzie z pewnością zachwycony niezwykłą dbałością o precyzję wykonania i dopracowanie każdego szczegółuStyl Chesterfield kojarzony jest głównie z meblami ze skóry naturalnej, jednak mistrzowie włoscy wychodzą poza ramy tradycji i potrafią umiejętnie wykorzystać klasyczne elementy nadając im zupełnie nowego charakteru. Efekt końcowy zachwyca zarówno miłośników angielskich Chesterfieldów i eleganckich rozwiązań, jak i zwolenników mebli nowoczesnych.

Do produkcji wykorzystywana jest nie tylko skóra naturalna, ale również obicia materiałowe, dzięki czemu każdy klient będzie mógł znaleźć model idealnie spełniający jego oczekiwania. To jednak nie wszystko – ponieważ każdy z włoskich Chesterfieldów wykonywany jest ręcznie, istnieje możliwość dostosowania wymiarów mebli do potrzeb klienta. Dzięki temu rozwiązaniu każdy miłośnik pięknych mebli otrzyma model idealnie pasujący do wybranego pomieszczenia, który jednocześnie zachowuje wszystkie swoje walory.

Włoskie Chesterfieldy w Polsce to prawdziwa okazja na stylowe umeblowanie mieszkania. Możliwość modyfikacji wymiarów mebli oraz wyboru tapicerki sprawia, że klienci mogą znaleźć optymalne rozwiązanie do aranżacji każdego pomieszczenia w swoim mieszkaniu.