Klasyka Chesterfieldów

 

Eleganckie, bardzo klasyczne i przede wszystkim ponadczasowe – to opis Chesterfieldów w pigułce. Od XVIII wieku zachwycają swoim wyglądem. Pikowania, ćwieki i ciemne skóry to kwintesencja tego mebla. Nie bez powodu meble te cieszą się niemałą popularnością, są one w końcu niezwykle stylowe i piękne, przez co zajmują ważne miejsce nie tylko na salonach, ale również w klubach, czy wnętrzach urządzonych w stylu loft.

Czytaj Dalej

Skóry antyczne

 

Wyszukując w Internecie informacje o  skórach antycznych z pewnością napotkamy się na powiązanie ściśle tego wyrażenia z meblami Chesterfield. Nie jest to oczywiście spowodowane wiekiem tych mebli, a oczywiście wrażeniem optycznym, które odgrywa tu decydującą rolę. Jak bardzo zespoliły się te dwa wyrażenia i czy rzeczywiście antyczne skóry są nieodłącznym elementem mebli Chesterfield?
Czytaj Dalej

Praktycznie i z klasą

 

Praktyczne sofy z funkcją spania stają się nieodłącznym elementem życia, gdy w grę wchodzą niewielkie pomieszczenia. Jest to istotne, ponieważ daje możliwość stylowego urządzenia małych przestrzeni, a w przypadku niespodziewanych gości umożliwia zwiększenia ilości miejsc do spania. Elegancko i funkcjonalnie – oto wymagania XXI wieku, które Chesterfieldy sprostały bez najmniejszego problemu.
Czytaj Dalej