Fotele

Urządzanie wnętrz wymaga z całą pewnością umiejętności łączenia różnych niekiedy mebli w spójną całość. Zależnie od wybranych modeli można osiągnąć inny efekt, a więc nadać pomieszczeniom klasycznego, nowoczesnego, albo też eklektycznego charakteru. Oczywiście równie istotna jest funkcjonalność mebli, a także wygoda ich użytkowania, oraz atrakcyjny design. Wszystkie te cechy łączą dostępne w naszym salonie włoskie fotele.

Czytaj więcej

Meble Chesterfield nieodmiennie kojarzone są z charakterystycznymi dla tego stylu zdobieniami. Pikowanie na oparciu zachęca do odpoczynku, a komfort użytkowania zapewnia wygodna poduszka umieszczona na siedzisku. Dzięki temu włoskie fotele są nie tylko piękne, ale również niezwykle wygodne – przyjmowanie gości w salonie czy prowadzenie rozmów biznesowych w gabinecie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Połączenie angielskiego stylu z najwyższą jakością materiałów użytych podczas produkcji oraz ręczne wykonanie przez doświadczonych rzemieślników włoskich gwarantuje doskonały efekt końcowy.

Fotele włoskie dopracowane są w każdym szczególe, charakteryzują się dużą trwałością, eleganckim designem, a każdy model jest starannie dopracowany z najwyższą dbałością o każdy detal.

Miłośnicy mebli w angielskim stylu Chesterfield mogą teraz wybierać klasyczne fotele w zupełnie nowej odsłonie. W naszym salonie znaleźć można modele zdobione charakterystycznymi pikowaniami, które swoim kształtem i elegancką linią nawiązują do klasyki, ale również cos dla siebie wybiorą tu miłośnicy nieco bardziej oryginalnych rozwiązań. Włoskie fotele w stylu Chesterfield doskonale będą komponować się w stylowych wnętrzach i na pewno staną się ich prawdziwą ozdobą.

Włoskie fotele dostępne w naszym salonie wykonywane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Gwarantuje to najwyższą jakość efektu końcowego, ale również umożliwia zamówienie mebli na wymiar, a także ze skórzaną lub materiałową tapicerką. Każdy klient może więc otrzymać piękny fotel, który idealnie będzie odpowiadał jego potrzebom, a jednocześnie nie straci nic na atrakcyjnym wyglądzie.

 

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników